Ортоплазма – інноваційний метод лікування захворювань суглобів

Головний лікар “Ортомед Просперітас” Сергій Володимирович Петрик

Чи замислювалися ви коли-небудь, як важко доводиться нашим хребту і суглобам?

Постійне навантаження припадає на них щодня, щохвилини – навіть тоді, коли ми відпочиваємо, розважаємося, одним словом, не надто зайняті. Якщо ж додати до повсякденного навантаження ще й інтенсивні заняття спортом або, не доведи Господи, такий фактор, як травми…

Не дивно, що сьогодні захворювання опорно-рухового апарату зустрічаються не лише в літніх людей, а й у чоловіків та жінок у розквіті сил.

Біль у спині, біль у суглобах. Позбутися їх украй важко, доводиться терпіти… Так би ми написали ще кілька років тому. Але ж медицина не стоїть на місці! У сучасних медичних центрах з’являються нові технології й методики лікування, що дозволяють надати своїм пацієнтам найбільш якісну лікарську допомогу.

Так, нещодавно до надзвичайно широкого спектру послуг, який пропонує своїм пацієнтам лікувально-діагностичний центр “Ортомед Просперітас” у м. Полтаві на вул. Олеся Гончара (колишня Енгельса), 19-А, додалася нова методика зцілення суглобів – Ортоплазма.

Ортоплазма (плазмоліфтинг у ортопедії) – це новий перспективний метод лікування хворих із патологією опорно-рухового апарату.

Метод ґрунтується на регенеруючій дії плазми крові, що збагачена тромбоцитами, які відокремлюються з крові за допомогою центрифуги. Головна функція тромбоцитів, що містять фактор росту, – це участь в обмінних процесах і відновленні тканин, на чому, власне, й базується дія методу. Збільшення концентрації тромбоцитів у ділянці враження тканини значно посилює природну регенерацію клітин. Чим швидше відбувається цей процес, тим більш вираженим стає знеболювальний і протизапальний ефект. Це безпечна і безболісна процедура, що базується на активації свого потенціалу організму хворого.

Наш фахівець проводить процедуру амбулаторно. У середньому вона триває близько півгодини. Для цього в пацієнта беруть кров із вени, потім у спеціальній центрифузі з крові виокремлюють плазму з високою концентрацією тромбоцитів. Цю плазму лікар вводить у проблемні ділянки. Це може бути навколосуглобова тканина, хвороблива зона м’язів або безпосередньо порожнина суглоба. Повний курс лікування складається з 3-5 сеансів по 1 ін’єкції один раз на 3-10 днів. Цього достатньо, щоб викликати стійку ремісію, а також повністю зняти м’язові спазми, ліквідувати біль у суглобах і забезпечити пацієнту можливість вільно пересуватися.

Оскільки ортоплазма абсолютно природна за своїм складом (ніякі сторонні хімічні речовини або, скажімо, стовбурові клітини туди не додаються), вона не викликає жодних побічних реакцій, зокрема й алергії.

Ортоплазма успішно застосовується при остеохондрозах, периартритах, уповільненому зрощуванні переломів кісток, ушкодженні зв’язок і м’язів.

При цьому поліпшується обмін речовин, зменшується запальний процес, скорочуються строки зрощування переломів, відсутній ризик алергічних реакцій, відбувається стимуляція регенеративних процесів у тканинах.

Використання ортоплазми суттєво знижує необхідність застосування лікарських препаратів. У зв’язку з тим, що ортоплазма сприяє поліпшенню обміну речовин, метод забезпечує не лише оздоровчий, а й профілактичний ефект.

У клініці існує попередній запис за тел.:

(0532) 58-03-08,

(066) 513-95-86,

(067) 186-55-70.

Адреса клініки “Ортомед Просперітас”:

м. Полтава, вул. Олеся Гончара (колишня Енгельса), 19-А.

Ліц. МОЗ серія АЕ № 197593 від 18.04.2013.

Лечебно-диагностический центр "Ортомед Просперитас" в городе Полтава специализируется в областях клинической медицины по вопросам диагностики, лечения и профилактики травм (механических повреждений и ожогов), болезней и деформаций опорно-двигательного аппарата, УЗИ (ультразвуковое исследование) – диагностики заболеваний различных органов, тканей и систем, неврологии.

Мы в соцсетях

Лікувально-діагностичний центр „Ортомед Просперітас”
УЗИ Полтава: ультразвуковое оборудование с цветным допплеровским картированием 2014 года выпуска

Новинка! Лазерная терапия - эффективное немедикаментозное лечение

Лазерная терапия в лечении и профилактике травм

Ультразвуковая допплерография

УЗИ в Полтаве: Клиника “Ортомед просперитас”. При проведении УЗИ использовано дуплексное сканирование вен нижних конечностей с применением режима цветового допплеровского картирования. Проба Вальсальвы демонстрирует ретроградный кровоток через несостоятельный остиальный клапан (клапан в области впадения большой подкожной вены в общую бедренную вену), который распространяется по стволу большой подкожной вены, что служит причиной развития варикозного расширения большой подкожной вены

УЗИ сердца в Полтаве. Ультразвуковое исследование сердца (цветовая допплерэхокардиография). При ультразвуковом исследовании  с использованием цветового допплеровского картирования в четырехкамерной позиции сердца поток митральной регургитации (синий цвет) через митральный клапан из левого желудочка в левое предсердие направлен почти параллельно ультразвуковому лучу.Также регистрируется высокоскоростной турбулентный поток

Наши партнеры

Ассоциация радиологов Украины Украинский допплеровский клуб Украинская ассоциация специалистов ультразвуковой диагностики Харьковская Медицинская Академия Последипломного Образования Фирма «РАДМИР» дочернее предприятие АО Научно-Исследовательского Института Радиотехнических Измерений (ДП АО НИИРИ) Украинская медицинская стоматологическая академия
© Copyright 2020. Ортопедо-травматологическая клиника "Ортомед просперитас"