УЗД у Полтаві м'яких тканин

УЗИ в Полтаве - разрыв мышц, гематома

До м'яких тканин відносять  м'язи, сухожилля, синовіальні оболонки, жирову тканину, волокнисту сполучну тканину, судини та нерви. Перелічені види тканин залучаються до різних патологічних процесів і можуть ушкоджуватися внаслідок травм, опіків, обморожень тощо.

Патологія м'яких тканин дуже різноманітна і розвивається або первинно (пухлини, запалення і т.д.), так і вторинно - гематоми, гігроми, атрофії або псевдогіпертрофії, метастатичні ураження, ішемічні ушкодження та ін.

У ряді ситуацій патологічні зміни у м'яких тканинах протікають без чітко окреслених (або неспецифічних) симптомів, тому використання адекватних методів діагностики найчастіше є єдиною можливістю правильно їх діагностувати.

Особливості інформативності УЗД м'яких тканин

УЗД м'яких тканин дозволяє виявляти утворення, локалізовані в підшкірній клітковині, поверхнево розташованих м'язах, фасціях та сухожиллях. Переважна більшість утворень, що виявляються при УЗД м'яких тканин, є доброякісними. Незважаючи на те, що у багатьох випадках не можливе однозначне трактування отриманих при дослідженні результатів, УЗД м'яких тканин є простим, дешевим та швидким методом діагностики. Діагностична цінність даних, одержуваних від поверхнево розташованих структур при проведенні УЗД м'яких тканин вище, ніж при дослідженні глибокорозташованих утворень.

УЗИ в Полтаве - саркома мягких тканей

За допомогою цього виду досліджень цілком чітко можна визначити структуру поразки – кістозну чи солідну. Кістозні структури є рідинними утвореннями з щільною стінкою, солідні - мають щільну внутрішню структуру. Кістозні структури, що виявляються при УЗД м'яких тканин зазвичай є доброякісними. Солідні можуть бути як доброякісними, так і злоякісними. Маючи такі уявлення про структуру досліджуваного органу, лікар отримує можливість звузити діагностичний пошук.

У нашій клініці при УЗД д м'яких тканин широко застосовується методика колірного доплерівського картування. За допомогою колірного доплера отримують інформацію про кровопостачання досліджуваної структури. Таким чином, використовуючи дані, отримані в режимі В, в режимі колірного доплера і при оцінці еластичності тканин ми можемо за даними критеріями робити висновок про те, яка природа досліджуваної структури.

Важливий аспект проведення УЗД м'яких тканин - інформація про глибину залягання патологічного утворення, його взаємодія з навколишніми тканинами і про наявність судин, що живлять. Такі відомості потрібні хірургу перед початком оперативного втручання.

Показання до УЗД м'яких тканин:

- підозри на пухлини - злоякісні та доброякісні;
- оперативне внутрішньосуглобове втручання;
- рання діагностика ревматичних процесів;
- абсцеси, інфільтрати м'яких тканин;
- лімфостаз;
- косметологічні процедури "ін'єкції краси";
- травми;
- контроль стану м'яких тканин після пластики гриж різної локалізації;
- сторонні тіла м'яких тканин;
- оцінка ефективності лікування.

УЗД м'яких тканин дозволяє виявити:

УЗД у Полтаві - пухлиноподібне утворення м'яких тканин

- пухлини (доброякісні, злоякісні);
- ушкодження м'язів, фасцій, жирової тканини;
- гематоми;
- кісти;
- захворювання паразитарної та інфекційної природи;
- сторонні тіла;
- абсцеси та свищі;
- можливі ускладнення після косметологічного введення філерів, біополімерних гелів, гіалуронової кислоти.

Для проведення УЗД м'яких тканин спеціальної підготовки не потрібно.

Адреса

вул. Олеся Гончара (Энгельса), 19а
Полтава


Контакти

Email: super_lelik_med@ukr.net
Телефон: 0532 580 308
Моб. тел: 050 834 8994
Моб. тел: 066 513 9586
Моб. тел: 067 186 5570

Links
Зворотній зв'язок

Надсилайте нам свої ідеї, повідомлення про помилки, пропозиції! Будь-який зворотний зв'язок буде оцінено.