Лицевий, головний біль, діагностика, лікування

Лицевий, головний біль, діагностика, лікування

Лицьові, головні болі можуть бути виснажливими та впливають на якість життя. Перелік причин виникнення головного та лицьового болю великий та різноманітний. Кожна з них потребує консультації фахівців та міждисциплінарного плану лікування.

Лікарі нашої клініки можуть надати всі необхідні інструменти для позбавлення від головного болю – від консультації, обстеження, постановки діагнозу до призначення необхідного лікування, розроблять рекомендації щодо профілактики.

Будь ласка, зв'яжіться з нами сьогодні, щоб отримати шанс отримати консультацію одного з наших фахівців.

Поширені причини лицьового та головного болю

Головні болі

Одна з найпоширеніших судинних головних болів - мігрень викликана відхиленнями у функціонуванні кровоносних судин. Мігрені викликають сильний біль обох півкуль голови, розлад шлунка, іноді проблеми із зором. Описуючи болі при мігрені, хворі кажуть, що відчувають пульсуючий біль у всій голові. При нападах мігрені люди відчувають чутливість до світла та звуків. Часто мігрень супроводжується нудотою та блюванням. Найчастіше мігрень виникає у жінок.

Хронічні головні болі виявляються в найрізноманітніших формах, у тому числі мігрень, почуття напруги, чутливість до світла та звуків, хронічний щоденний головний пульсуючий біль у всій голові. Часто мігрень супроводжується нудотою та блюванням. Найчастіше мігрень виникає у жінок.

Діапазон причин лежить у широкій площині – від простих та до екзотичних, як і лікування.

Мігрень часто описується як головні болі, що повторюються, як правило, зачіпають один бік голови. Вони пов'язані з тригерами, такими як зміни у раціоні харчування, сну або прийомі певних продуктів.

Головний біль напруги є найпоширенішим типом головного болю і часто описується так, начебто на голові стискають обруч. Цей головний біль пов'язаний зі стресом і може початися внаслідок болю в шиї. Інтенсивність болю варіюється від легкого до помірного.

Наша клініка надає комплексний догляд за хворим, які страждають на головний біль і поєднує досвід цілого ряду медичних спеціальностей.

Невралгія трійчастого нерва

Невралгія трійчастого нерва є хворобливим станом через подразнення одного або декількох гілок трійчастого нерва. Це викликає епізоди інтенсивного болю в будь-якій або всіх з наступних областей: вуха, очі, губи, ніс, волосиста частина голови, чола, зубів або щелепи на одній стороні обличчя. Через виснажливу природу цього стану пацієнт повинен завчасно звертатися за медичною допомогою.

Біль в очах

Біль в очах може бути через ряд причин, які включають сторонні тіла, інфекції, запалення, або артеріальна та венозна проблеми. Випадки болю в очах повинні спочатку бути оцінені офтальмологом, щоб диференціювати хірургічну або неврологічну проблему. Якщо причина болю очей не піддається хірургічній корекції, пацієнт може мати велику користь від відвідування лікаря-невропатолога.

Розлад скронево-нижньощелепного суглоба

Біль скронево-нижньощелепного суглоба має низку причин. Біль викликає хворобливе гостре чи хронічне запалення суглоба, який з'єднує нижню щелепу (щелепи) до черепа. Деякі причини болю включають травми, повторні несвідомі рухи щелепи, надмірне жування гумки або звички гризти нігті та дегенеративні захворювання суглобів. Біль скронево-нижньощелепного суглоба описується як тупий або гострий біль, пов'язаний з натисканням або постукуванням в районі цього суглоба. Пацієнти з цим розладом можуть розраховувати на медичну допомогу у нашій клініці.

Адреса

вул. Олеся Гончара (Энгельса), 19а
Полтава


Контакти

Email: super_lelik_med@ukr.net
Телефон: 0532 580 308
Моб. тел: 050 834 8994
Моб. тел: 066 513 9586
Моб. тел: 067 186 5570

Links
Зворотній зв'язок

Надсилайте нам свої ідеї, повідомлення про помилки, пропозиції! Будь-який зворотний зв'язок буде оцінено.