Ортоплазма – інноваційний метод лікування захворювань суглобів

Головний лікар “Ортомед Просперітас” Сергій Володимирович Петрик

Чи замислювалися ви коли-небудь, як важко доводиться нашим хребту і суглобам?

Постійне навантаження припадає на них щодня, щохвилини – навіть тоді, коли ми відпочиваємо, розважаємося, одним словом, не надто зайняті. Якщо ж додати до повсякденного навантаження ще й інтенсивні заняття спортом або, не доведи Господи, такий фактор, як травми…

Не дивно, що сьогодні захворювання опорно-рухового апарату зустрічаються не лише в літніх людей, а й у чоловіків та жінок у розквіті сил.

Біль у спині, біль у суглобах. Позбутися їх украй важко, доводиться терпіти… Так би ми написали ще кілька років тому. Але ж медицина не стоїть на місці! У сучасних медичних центрах з’являються нові технології й методики лікування, що дозволяють надати своїм пацієнтам найбільш якісну лікарську допомогу.

Так, нещодавно до надзвичайно широкого спектру послуг, який пропонує своїм пацієнтам лікувально-діагностичний центр “Ортомед Просперітас” у м. Полтаві на вул. Олеся Гончара (колишня Енгельса), 19-А, додалася нова методика зцілення суглобів – Ортоплазма.

Ортоплазма (плазмоліфтинг у ортопедії) – це новий перспективний метод лікування хворих із патологією опорно-рухового апарату.

Метод ґрунтується на регенеруючій дії плазми крові, що збагачена тромбоцитами, які відокремлюються з крові за допомогою центрифуги. Головна функція тромбоцитів, що містять фактор росту, – це участь в обмінних процесах і відновленні тканин, на чому, власне, й базується дія методу. Збільшення концентрації тромбоцитів у ділянці враження тканини значно посилює природну регенерацію клітин. Чим швидше відбувається цей процес, тим більш вираженим стає знеболювальний і протизапальний ефект. Це безпечна і безболісна процедура, що базується на активації свого потенціалу організму хворого.

Наш фахівець проводить процедуру амбулаторно. У середньому вона триває близько півгодини. Для цього в пацієнта беруть кров із вени, потім у спеціальній центрифузі з крові виокремлюють плазму з високою концентрацією тромбоцитів. Цю плазму лікар вводить у проблемні ділянки. Це може бути навколосуглобова тканина, хвороблива зона м’язів або безпосередньо порожнина суглоба. Повний курс лікування складається з 3-5 сеансів по 1 ін’єкції один раз на 3-10 днів. Цього достатньо, щоб викликати стійку ремісію, а також повністю зняти м’язові спазми, ліквідувати біль у суглобах і забезпечити пацієнту можливість вільно пересуватися.

Оскільки ортоплазма абсолютно природна за своїм складом (ніякі сторонні хімічні речовини або, скажімо, стовбурові клітини туди не додаються), вона не викликає жодних побічних реакцій, зокрема й алергії.

Ортоплазма успішно застосовується при остеохондрозах, периартритах, уповільненому зрощуванні переломів кісток, ушкодженні зв’язок і м’язів.

При цьому поліпшується обмін речовин, зменшується запальний процес, скорочуються строки зрощування переломів, відсутній ризик алергічних реакцій, відбувається стимуляція регенеративних процесів у тканинах.

Використання ортоплазми суттєво знижує необхідність застосування лікарських препаратів. У зв’язку з тим, що ортоплазма сприяє поліпшенню обміну речовин, метод забезпечує не лише оздоровчий, а й профілактичний ефект.

У клініці існує попередній запис за тел.:

(0532) 58-03-08,

(066) 513-95-86,

(067) 186-55-70.

Адреса клініки “Ортомед Просперітас”:

м. Полтава, вул. Олеся Гончара (колишня Енгельса), 19-А.

Ліц. МОЗ серія АЕ № 197593 від 18.04.2013.

Адреса

вул. Олеся Гончара (Энгельса), 19а
Полтава


Контакти

Email: super_lelik_med@ukr.net
Телефон: 0532 580 308
Моб. тел: 050 834 8994
Моб. тел: 066 513 9586
Моб. тел: 067 186 5570

Links
Зворотній зв'язок

Надсилайте нам свої ідеї, повідомлення про помилки, пропозиції! Будь-який зворотний зв'язок буде оцінено.